KONST / Litografier / Färglitografier 12088379
nr 1208 8379
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 4 st, 360-upplaga, signerad. Ramens innermått: 46x61
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:58:23
1/10 18:55:39
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube